YouTube Video Background
Don't wait. The time will never be just right.
Apply Now »
Video Poster
 • Yasemin MUNGAN

  Yasemin MUNGAN

  Yasemin MUNGAN, Bilişim Teknolojileri Danışmanı

  Geleceğin dili Kodlama ve Robotik eğitimi ile öğrencilerimiz, farklı problemlere çözüm üretirken, bilimsel düşünme yöntemini kullanmayı, Yaş gurubuna göre kodlama uygulamaları ile kodlama yapmayı, Robotik programlama deneyimleri ile kodlama bilgisini somutlaştırmayı öğrenirler. Bu süreçte öğrencilerimiz bilişimsel kazanımlarının yanında yaratıcılık, planlama, zaman yönetimi becerilerini geliştirirler.

 • Elvan ÇOBAN

  Elvan ÇOBAN

  Elvan ÇOBAN, PDR ve Eğitim Koordinatörü

  Kişisel Gelişim Eğitimi çalışmalarımız ile; öğrencilerimizin kişilik özellikleri, psiko-sosyal gelişimleri, bireysel farklılıkları, yetenek ve ilgi alanları, akademik gelişimleri dikkate alınır. Kendilerini tanımaları ve geliştirmeleri yönünde destekleyici çalışmalar yapılır. Evrensel değerleri kazanmaları, kendisi ve çevresiyle barışık bir birey olması sağlanır.

 • Nazlı ŞAHİN

  Nazlı ŞAHİN- Ortaokul Müdürü Yardımcısı

  Nazlı ŞAHİN, Ortaokul Müdürü Yardımcısı

  Öğrencilerimizin başarılı bir sınav hazırlık süreci geçirebilmesi ve performanslarının en üst düzeyde kullanabilmelerinin temellerinin okulda atıldığının bilincindeyiz. Okulda sağlam bir temel oluşturmadan, sadece dışardan alınacak desteklerle çok yüksek bir sınav başarısı elde edilemez. Okulumuzda “Liseye Geçiş Sınavı” için ortaokulun ilk kademesi olan 5. sınıftan başlayarak 8. Sınıfa kadar Nişantaşı Eğitim Kursları önderliğinde LGS Hazırlık çalışılmaları uygulanır.

 • Sema ÖCAL

  Sema ÖCAL

  Sema ÖCAL, Yabancı Diller Akademik Danışmanı

  İngilizcenin bir gereksinimden öte zorunluluk haline geldiği çağımızda, İngilizce eğitimindeki en önemli hedefimiz, öğrencilerimizin öğrenme sürecine aktif olarak dahil edildiği, öğrenci merkezli bir öğrenme atmosferi oluşturmaktır. Öğrencilerimiz; dinleme, okuma, yazma konuşma becerilerini, alanında uzman, Türk ve anadili İngilizce olan öğretmenlerimizle, günümüzün teknolojisiyle donatılmış sınıflarımızda, çağdaş ve dünya standartlarındaki öğretim metotlarıyla, ezberlemeden, eğlenceli ve kalıcı bir şekilde öğrenir.

Our Blog

Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est lorem ipsum dolor sit amet.
94% NCAA Academic Success Rate
68% Students Had Jobs at Graduation
85% Students Graduate in 4 years
60% Major in Science or Engineering
90% Participate in Internships, Research or Fieldwork
90%

Receive Financial Aid

82%

Job Placement

Get in Touch with Us

If you have any questions regarding programs, facilities or have requests or suggestions to make, feel free to give us a call or fill out the form below. Request for a campus visit by submitting the form below.

Our Location

Invent University
2201 North Sam Houston Pkwy
Mark Blvd, Peach Street
Seattle, WA, 66214

Contact Us

Phone: +1 (666) 777 9999
Fax: +1 (666) 777 3333
Email: contact@invent.edu

Staffed Hours

Monday to Friday
9-00am to 6-30pm
Saturday
9-00am to 2-00pm

Ready to get started on your goals?