Testimonials

Dolore accumsan eiusmod eaque voluptatem suspendisse sapien lobortis anim fugiat lacinia, fugiat lorem, semper alias fugiat platea esse suscipit.

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi. Sanctus sea sed takimata ut vero voluptua. Quis aute iure reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Nam liber tempor cum soluta nobis eleifend option congue nihil imperdiet doming id quod mazim placerat facer possim assum.. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

 • Yasemin MUNGAN

  Geleceğin dili Kodlama ve Robotik eğitimi ile öğrencilerimiz, farklı problemlere çözüm üretirken, bilimsel düşünme yöntemini kullanmayı, Yaş gurubuna göre kodlama uygulamaları ile kodlama yapmayı, Robotik programlama deneyimleri ile kodlama bilgisini somutlaştırmayı öğrenirler. Bu süreçte öğrencilerimiz bilişimsel kazanımlarının yanında yaratıcılık, planlama, zaman yönetimi becerilerini geliştirirler.

  Yasemin MUNGAN
  Yasemin MUNGAN
  Bilişim Teknolojileri Danışmanı
 • Elvan ÇOBAN

  Kişisel Gelişim Eğitimi çalışmalarımız ile; öğrencilerimizin kişilik özellikleri, psiko-sosyal gelişimleri, bireysel farklılıkları, yetenek ve ilgi alanları, akademik gelişimleri dikkate alınır. Kendilerini tanımaları ve geliştirmeleri yönünde destekleyici çalışmalar yapılır. Evrensel değerleri kazanmaları, kendisi ve çevresiyle barışık bir birey olması sağlanır.

  Elvan ÇOBAN
  Elvan ÇOBAN
  PDR ve Eğitim Koordinatörü
 • Nazlı ŞAHİN- Ortaokul Müdürü Yardımcısı

  Öğrencilerimizin başarılı bir sınav hazırlık süreci geçirebilmesi ve performanslarının en üst düzeyde kullanabilmelerinin temellerinin okulda atıldığının bilincindeyiz. Okulda sağlam bir temel oluşturmadan, sadece dışardan alınacak desteklerle çok yüksek bir sınav başarısı elde edilemez. Okulumuzda “Liseye Geçiş Sınavı” için ortaokulun ilk kademesi olan 5. sınıftan başlayarak 8. Sınıfa kadar Nişantaşı Eğitim Kursları önderliğinde LGS Hazırlık çalışılmaları uygulanır.

  Nazlı ŞAHİN- Ortaokul Müdürü Yardımcısı
  Nazlı ŞAHİN
  Ortaokul Müdürü Yardımcısı
 • Sema ÖCAL

  İngilizcenin bir gereksinimden öte zorunluluk haline geldiği çağımızda, İngilizce eğitimindeki en önemli hedefimiz, öğrencilerimizin öğrenme sürecine aktif olarak dahil edildiği, öğrenci merkezli bir öğrenme atmosferi oluşturmaktır. Öğrencilerimiz; dinleme, okuma, yazma konuşma becerilerini, alanında uzman, Türk ve anadili İngilizce olan öğretmenlerimizle, günümüzün teknolojisiyle donatılmış sınıflarımızda, çağdaş ve dünya standartlarındaki öğretim metotlarıyla, ezberlemeden, eğlenceli ve kalıcı bir şekilde öğrenir.

  Sema ÖCAL
  Sema ÖCAL
  Yabancı Diller Akademik Danışmanı