Blog

Cambridge Assessment Sınavları Veli Bilgilendirme Semineri

Öğrencilerimizin dil yeterliliklerini ölçtükleri, Cambridge Üniversitesi’nin her yıl düzenlemiş olduğu Cambridge Assessment English sınavları hakkında velilerimize bilgilendirme semineri düzenlendi. Katkılarından dolayı Cambridge Eğitmenimiz Fatma Oneill’e teşekkür ederiz.

2015 yılı Queen’sAward sahibi olan Cambridge English, dil becerilerinin kısa bir süre içerisinde ve en güvenilir şekilde değerlendirildiği bir sınav sistemidir. Dünya çapında tanınırlık özelliği ile ön plana çıkan Cambridge English, öğrencilerinin öğrenimini destekleyerek İngilizcelerini geliştirmelerine olanak sağlamaktadır. Tüm Dünya’da bilinen ve 20.000’in üzerinde kuruluş tarafından kabul edilen sınavlarımız çocuklarınıza yurtdışında kolay bir yaşamın, eğitimin ve çalışma hayatının kapılarını aralamaktadır. Günümüzde, gerek üniversite başvurusu gerekse iş başvurularında adayların dil becerilerini belgelendirmeleri ve hangi seviyede olduklarının kanıtını sunmaları istenmektedir. Bazı üniversitelerin hazırlık sınıfından muaf sayılabilmeleri için, öğrencinin uluslararası tanınırlığa sahip bir sertifikaya ihtiyacı olabilmektedir.

Dil değerlendirme sistemimiz, aralarında birçok devlet kurumunun, akademik kurumların ve istihdam kurumlarının da yer aldığı binlerce kurum ve kuruluş tarafından kabul görmektedir.

Yüksek güvenilirlik ve doğruluk standartlarına göre geliştirilen sınavlarımız, öğrencilere benzersiz bir İngilizce öğrenme, öğretme ve değerlendirme imkânı sunmaktadır. Çağdaş ve güvenilir eğitim anlayışıyla ön plana çıkan Cambridge English, yüksek kalitede sınav düzenleme konusunda köklü bir deneyime sahiptir. Eğitimde mükemmeliyet anlayışıyla öğrencilere ve öğretmenlere eşsiz fırsatlar sunarken, İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen bireylere de fırsatlarla dolu bir dünyanın kapılarını aralamaktadır. Her yıl Türkiye’nin birçok şehrinde düzenlenen dil sınavlarımız, çocuklarınıza hayatlarında gerekli olan İngilizce dil becerisini sağlayan güvenilir sınavlardır.

Dil öğrenimi alanında uzman olan eğitmenlerimiz tarafından İngiltere’de hazırlanan ve büyük bir titizlikle değerlendirilen sınavlarımız:
Cambridge English: YoungLearners (YLE)
Cambridge English: Keyfor Schools (KET)
Cambridge English: Preliminary for Schools (PET)
Cambridge English: First for Schools (FCE)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Benzer İçerikler